Gönüllüler İnşaat Çerçevesini Kaldırma
Fransa'da Ahşap Yapı hayali
uygulama - AYRANCI SOKAK
Mobal DakarKongreMerk_03
richmond-3

Erol Karacabeyli, Ulusal Ahşap Birliğinin Onursal Üyesidir. Kendisi "Timber Engineering" alanında tartışmasız dünya çapında bir duayendir. Kanada'da yaşamasına rağmen her fırsatta etkinliklerimizi takip etmekte ve destek vermektedir. Aşağıda 2015 yılında yaptığı bir sunumun pdf'ni inceleyebilirsiniz. Ahşap yapı malzemeleri ve tasarımı konusunda son gelişmeleri ve yenilikleri dinleyebileceğimiz bu etkinliğe katılmanızı özellikle tavsiye ederiz. 

Erol Kacabeyli Ahşap Kültürü
Ekran Resmi 2022-09-19 14.21.34.png
Ekran Resmi 2022-09-19 14.24.48.png

 

Detaylar için tanıtım pdf'ini inceleyebilirsiniz.  

1. Eğitim Programı başlamadan önce katılımcıların durumu, beklentiler ve istekler hakkında fikir edinmek maksadı ile önce yukarıdaki linkte bir ön kayıt uygulaması başlatılacaktır. Bu amaçla hazırlanmış ön kayıt formunu doldurarak her hangi bir ücret ödemeden ön kayıt yaptırabilirsiniz.

2. Ön kayıtlardan elde edlen bilgiler ışığında eğitim program ve takvim düzenlenerek eğitim detayları ve takvimi ilan edilecektir.

3. Kesinleşmiş Eğitim Programına katılmak isteyenler Ulusal Ahşap Birliği banka hesabına belirlenmiş tutarı ''Bağış'' olarak yatırılarak kesin kayıtlarını gerçekleştirebileceklerdir.

MASİF AHŞAP SEKTÖR RAPORU YAYINLANDI

Derneğimizin de içinde bulunduğu Kamu-STK-Akademi işbirliği ile Orman Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında hazırlanan MASİF AHŞAP SEKTÖR RAPORU 7 Eylül 2022 de yayınlandı.

Rapor, 3319 sektör temsilcisi firma ile anketler yapılarak hazırlanmış olup Orman Ürünleri Sektörünün STRATEJİK SEKTÖR olması gerektiğine ve Masif Ahşap kullanımının İklim Değişikliği sorunlarını önlemede etkili olduğuna dikkat çekmektedir. 

Masif Ahşap Sek Rap. Foto.jpg
Ekran Resmi 2022-07-02 21.57.30.png

Kanada Nükleer Araştırma Laboratuvarları

WhatsApp Image 2021-12-07 at 21.40.23.jpeg
M.Celalettin AKÇA_toki haber.jpg
AHŞAPLA SINIRSIZ İMKANLAR

Yapılı çevrede ahşabın sağlayacağı fırsatları bir düşünün.

Projelerinizi ahşapla tasarlamanın onların değerini nasıl yükseltebileceğini, bütçeleri karşılayabileceğini, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaştırabileceğini ve hayranlık uyandıran yapılar yaratabileceğinizi görün.

ago ontario.jpeg
kapak
kapak

press to zoom
KURUMSAL ÜYELERİMİZ
KURUMSAL ÜYELERİMİZ

press to zoom
Kurumsal_Senkron.jpg
Kurumsal_Senkron.jpg

press to zoom
kapak
kapak

press to zoom
1/7

2021-2022 WEBINAR DÖNEMİ 

"YAPI-AHŞAP-SU" Yapıda Ahşabın Su İlişkisi: Problemler, çözümler ve Detaylar 
Mimar Sedat Sırrı Aklan
18 Mart 2021 Perşembe gerçekleşen sunumun videosu

HAYATA DOKUNAN AHŞAP, Bir Sandalye Hikayesi TONET    Sunan: BANU KIRIŞ

TÜRK EVİ TASARIM VE UYGULAMA DETAYLARI
UAB Logo.png
Ahşap Ayakkabı
Evin ahşap çerçeve
HAKKIMIZDA

2000 yılında kurulan derneğimiz, dayanışma, katılım ve paylaşım esaslarına dayanan bir sivil toplum örgütüdür. Modern bilimin ahşaba verdiği önemi dikkate alarak, kendi coğrafyamız ve kültürümüzden alınan ilhamla çalışmalar yapmaktadır.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

Ahşap hakkında az bilinen

önemli bilgiler

Dünya'da ahşabı inşaat sektöründe kullanan ülkelerde ORMANLARIN KÜÇÜLMEDİĞİNİ , tersine ; bilimsel bir yaklaşım ve bilinçli bir koruma anlayışı ile hızla BÜYÜMEKTE OLDUĞUNU BİLİYOR MUYUZ ?

NASIL ÜYE OLUNUR?

Çalışmalarımıza destek olmak ve aramıza katılmak için